ÖĞRETMEN GENÇLERE MUHTEŞEM DÜĞÜN!

Samsun’un Bafra İlçesi’nde Derici ve Ak ailelerinin her ikisi de öğretmen evlatları Turgay ile Elif, muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştirdi

DÜĞÜN

Samsun’un Bafra İlçesi’nde Fetiye ile emekli polis memuru CHP Bafra İlçe Başkan Yardımcısı Nuh Ak çiftinin öğretmen kızları Elif, Neriman ile emekli öğretmen Mustafa Derici’nin evlatları öğretmen Turgay Derici ile hayatını birleştirdi.

DÜĞÜN

MEŞALELER VE KONFETİLER ARASINDA
Bafra Duru Düğün ve Davet ve Toplantı Salonu’nda gerçekmeştirilen ve çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasiminde genç çift, ‘ışıltılı bir hayat’ geçirmeleri dileği ile meşaleler ve konfetiler eşliğinde salona girdi. İlk danslarını yapan genç çifte arkadaşları ve aile yakınları eşlik etti. Genç çiftler daha sonra ise tatlı bir yaşam için düğün pastalarını kesip birbirlerine ikram etti. Genç çiftleri tebrik etmek isteyen ve takısını takmak isteyen davetliler ise uzun kuyruk oluşturdu.

KONUKLARA ‘EN MUTLU GÜN’ TEŞEKKÜRÜ
Bafra Rehberlik Araştırma Merkezi öğretmenlerinden olan gelin Elif ile aynı zamanda Bafra Aday Okulları ortaklarından olan öğretmen Turgay Derici, “Bugün en mutlu, en heyecanlı günümüz. Bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza, tüm konuklarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dediler.

Düğün merasimine CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin ve partili yöneticileri, Bafra Belediyesi CHP Meclis Üyesi Erhan Akbulut, Bafra Aday Okulları kurucusu Yüksel Kaygısız ve Bafra Aday okulları idarecileri ile öğretmenleri, Bafra Rehberlik Araştırma Merkezi idarecileri ve öğretmenleri, Bafra Çözüm Koleji Genel Koordinatörü Mustafa Kurt, Eğitim-iş Genel Eğitim Sekreteri Suat Özkolay, GÖK-DER Başkanı Turgut Demir, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Samsun İl Başkanı Onur Gündüz, sivil toplum örgütü temsilcileri, okul müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Sibel TOPAL

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.