PERSONELE TEŞEKKÜR!

Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede 15 gün boyunca devam eden kar temizleme çalışmasından yüz akıyla çıktıklarını söyledi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede 15 gün boyunca devam eden kar temizleme çalışmasında görev yapan Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle akşam yemeği programında bir araya geldi. Kar temizleme çalışmalarından hep birlikte yüz akıyla çıktıklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Tüm ekibimizi kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.

‘BAŞKANIMIZ HEP SAHADA, YANIMIZDAYDI’
Başkan Yardımcıları Yusuf Sancak ve Ali Altunsoy’un da katıldığı programda konuşma yapan Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce, “Geçen sene de bu sürecin benzerini yaşamıştık; fakat bu sene kış daha çetin geçti. Sahada görüp şahit olduğumuz çalışmalarınız bizleri çok onurlandırdı ve mutlu etti. Desteğini bizden esirgemeyen ve sahada hep yanımızda olan Sayın Belediye Başkanımıza huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum. Kendileri kırsalından merkezine kadar ilçenin her noktasında bizimle beraberdi” diye konuştu.

‘HİÇBİR VATANDAŞIMIZI MAĞDUR ETMEDİK’
İnsanları mağdur etmeden ekip olarak süreci iyi bir şekilde yönettiklerini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, karla mücadele eden tüm birim çalışanlarına teşekkür etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Hiçbir arkadaşımızın başına bir kaza gelmeden ve hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden ekip arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak 15 gün boyunca ciddi şekilde karla mücadele etti. Arkadaşlarımız kapasitesinin üzerinde gayret sarf etti. Onların gayretli çalışmaları sonucu yüzümüzün akıyla bu işin içinden çıktık” diye konuştu.

Fen İşleri Müdürlüğü personelinin karla mücadele sırasında yaşadıkları hatıra ve duygularını dile getirmesinin ardından program son buldu. Canik Meşe Tesisleri’nde gerçekleşen programa Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Sancak ve Ali Altunsoy da katıldı.

BAŞKAN DEMİR’E TEŞEKKÜR: Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, karla mücadelede Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarını ilçeleri için seferber eden Başkan Mustafa Demir’e teşekkür etti.

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.