‘SAMSUN, BU FIRSATI KAÇIRMAYACAK!..’

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, TEKNOFEST’in Samsun’un ulusal ve uluslararası tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirterek, “TEKNOFEST fırsatını çok iyi değerlendireceğiz” dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, TRT Radyo 1’de BelmaŞahaner’in programına konuk oldu. 30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Çarşamba Havalimanı’nda yapılacak TEKNOFEST’in önemine değinen Başkan Demir, yapılan yatırımları anlatarak, ”Karadeniz’in merkezi Samsunumuzda TEKNOFEST ile ilgili müthiş bir heyecan oluştu. Yoğun bir tempoyla çalışarak, çok geniş bir alanda çalışma yürüttük. Altyapı noktasında yeni yatırımlar gerçekleştirdik” dedi.

‘7’DEN 70’E BİRLİKTE OLACAĞIZ’
Kentin ulaşım, teknik, hizmet, ihtiyaç ve turizm noktasında gerekli her türlü tedbiri aldıklarını belirten Demir, “Sorunsuz şekilde 30 Ağustos’a doğru yürüyoruz. Festival sürecince ulaşımda hiçbir aksaklık yaşamayıp amacına ve hedefine uygun, düzenli, anlamlı ve güzel bir festivale imza atacağız. Şehrimizin ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlayarak, bu fırsatı kaçırmayacağız. 7’den 70’e birlikte olacak. Gelecek misafirlerimiz Samsun seyahatini asla unutmayacak. 2022’den sonra şehrimizde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diye konuştu.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Öte yandan Başkan Mustafa Demir, TEKNOFEST’in yapılacağı Çarşamba Havalimanı’ndaki çalışmaları da yerinde inceledi. T3 Vakfı Genel Sekreteri Ömer Kökçam, Genel Sekreter Yardımcıları Şenol Yıldız, Metin Köksal ile Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Ahmet Bayır ve Park Bahçeler Dairesi Başkanı Ekrem Şahin de kendisine eşlik etti. Başkan Demir, “Böyle bir organizasyonu kimse kolay kolay gerçekleştiremez. TEKNFOST şehrin ruhuna büyük katkı sağlayacaktır. Zaman yaklaştıkça hepimize daha da büyük heyecan sarmaya başladı. Tüm vatandaşlarımız 30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında TEKNOFEST’e davet ediyorum” dedi.

Fatma DİNÇ

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.