Samsun’da SARHOŞ rezaleti

Samsun’un Bafra ilçesi Gökçeağaç Mahallesi’ndeki mezarlıkta aynı aileye ait 20 mezar taşı ile caminin camları kırıldı. Olayla ilgili gözaltına alınan 2 kişinin sarhoş oldukları tespit edildi

Samsun’un Bafra İlçesi’ndeki Gökçeağaç Mahallesi, dün gece adeta dehşeti yaşadı. Mahalle mezarlığına giren ve alkollü oldukları tespit edilen 2 kişi, mezar taşlarını kırdıktan sonra mahalle camisine yönelerek ibadethanenin de camlarını kırdı.

AYNI AİLEYE AİT 20 MEZAR TAŞI
Mezarlıktaki durumu gören vatandaşların bildirmesi üzerine olay yerine jandarma ekipleri ile olay yeri inceleme ekipleri geldi. Güvenlik güçlerinin yaptıkları incelemede 20 adet aynı aileden mezar taşının kırıldığı tespit edildi. Mezarlığı yerle bir eden şahısların ardından da camiye giderek camları kırdıkları ortaya çıktı.

ALKOLLÜ ZANLILAR FAZLA KAÇAMADI
Jandarma ve polisin araştırması sonucu olayı yaptıkları tespit edilen S.A. ile S.Ü. adlı 2 vatandaş, gözaltına alındı. Zanlıların alkollü oldukları tespit edildi. Bugün Bafra Adliyesi’nde nöbetçi mahkemeye ifade veren zanlılar, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BAFRA’NIN TURİSTİK MAHALLESİ
Bafra’nın Gökçeağaç Mahallesi, Karadeniz’in ilk ‘Köy Müzesi’ne sahip olması ve her yıl gerçekleştirilen ve tüm bölgede büyük ilgi gören ‘Karadede Panayırı’ ile tanınıyor.

Fotoğraflar: ARŞİV

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.