Samsunlu Rektör’e ziyaret!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulunarak bakanlıklarda görüşmeler yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Hafta başında başkente giden Başkan Demir, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 148.Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

BAKAN VARANK’A TEŞEKKÜR
Toplantının ardından Ankara’da kalarak Samsun için temaslarını sürdüren Başkan Mustafa Demir, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında Bakan Varank’a bilgi verdi, istişarelerde bulundu. Hem Akıllı Şehir Trafik Güvenliği, hem elektrikli otobüs hem de teknolojik altyapı konusunda Samsun’a gösterdiği ilgi ve desteklerinden dolayı Bakan Varank’ a teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız’ı da ziyaret etti.

Ankara’daki temaslarını yoğun bir şekilde sürdürerek Samsun’a dönen Başkan Mustafa Demir, “Samsun insanlarıyla, coğrafyasıyla, iklimiyle, çeşitliliğiyle Türkiye’nin en güzel şehri. Her ilden insanımız burada yaşıyor. Her vatandaşımızın huzuru, güvenliği ve konforu için çalışıyoruz. Bu noktada Ankara’nın da desteğini arkamızda hissediyoruz. Hükümetimiz, bakanlarımız, milletvekillerimiz bize her konuda destek oluyor” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.