Samsunspor’un ‘ŞİMŞEKLER’inde GURUR GECESİ!

Samsun’da Şimşekler Taraftar Grubu Birliği Derneği’nin 20’nci kuruluş yıl dönümü kutlandı

ŞİMŞEKLER

Samsun’da gerek tribündeki şovlarıyla, gerekse sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Şimşekler Taraftar Grupları Birliği, 20’nci yılını kutladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen kutlamaya, yoğun katılım olurken, düzenlenen etkinlikte dayanışma mesajları verildi.

ŞİMŞEKLER

‘VATAN BORCUNU ÖDEME ZAMANI…’
Programın açılış konuşmasını yapan Şimşekler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Volkan Altun, “20 yıl önce masum sevgilerle, umutla, birlik ve dayanışmayla bu oluşumu bir araya getirdik. Biz grubumuzu koruduk, besledik, 2 yıl önce de tekrar resmileştiğimizde artık Şimşekler 18 yaşındaydı ve reşitti. Biz de kamuya mal ettik. Artık 20 yaşındayız ve vatan borcumuzu ödeme zamanıdır. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

ŞİMŞEKLER
SAHİP YÜKSEL YILDIRIM OLABİLİR AMA…
Kutlamada konuşma yapan Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen ise, “Volkan kardeşimi izlerken gururlanmamak elde değil. Bizler nöbetçi ve emanetçiyiz. Samsunspor’un böyle gönüldaşları olduğu sürece sırtımızın hiçbir zaman yere gelmeyeceğine olan inancımızı tazeledik. Sahiplenini ayırt etmemiz gerekiyor. Sahip Yüksel Yıldırım olabilir ama sahiplenen Samsun’un siyaseti, sivil toplum örgütü, taraftarı, iş dünyası olmalı” ifadelerini kullandı.

ŞİMŞEKLER

CEMİL DEVECİ’DEN TAM DESTEK
Şimşekler’in bir taraftar g0rubu değil bir kurum olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Samsunspor gençliğimde bana futbolu sevdiren takımdır. Cumhuriyet’in 100. yılında Samsunspor’u hak ettiği yere ulaşması gerekiyor. Takımımızın da taraftarımızın da yanındayız” dedi.

ŞİMŞEKLER

Kutlama programına Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, futbolcular Kadem Haris ve Yunus Emre Çift, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve taraftarlar katıldı.

ŞİMŞEKLER

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.