‘SEFO’ SÜRPRİZİ

Rap müziğinin popüler isimlerinden olan Seyfullah Sağır (Sefo), Samsun’da büyüdüğü mahallenin ilkokulunda minik öğrencilerle birlikte en sevilen şarkılarını seslendirdi

'SEFO' SÜRPRİZİ

Memleketi Samsun’a konser vermek için gelen Sefo, İlkadım ilçesinde bulunan Kalkancı İlkokulu öğrencilerine unutulmaz bir sürpriz yaptı.

'SEFO' SÜRPRİZİ

ÖĞRENCİLER BAHÇEYİ DOLDURDU
Sefo’nun geleceğini duyan öğrenciler okul bahçesini doldurdu. Akabinde Sefo’nun gelmesiyle eğlenceli anlar yaşandı. Sanatçı Sefo en sevilen ‘Bilmem mi’ ve ‘Isabella’ isimli şarkılarını öğrenciler için seslendirdi. Öğrenciler ise şarkılara eşlik ederek dans etti.

'SEFO' SÜRPRİZİ

‘ÇOCUKLARI MUTLU ETMEK ÇOK KEYİFLİ’
Mini konserin çok eğlenceli geçtiğini ifade eden Sefo, “Bu mahallede büyüdüm. Çocukların bu heyecanını ve davetlerini görünce, onları kıramadım. Konsere gelince onlara da bir selam vermek istedim. Çocuklar önemlidir ve bizim geleceğimizdir. Onları mutlu etmek benim için çok önemli.Okula davetleri için herkese teşekkür ederim” dedi.
Öğrenciler ise çok mutlu olduklarını, dans ettiklerini ve konserin kısa sürmesine rağmen çok fazla eğlendiklerini söyledi.

'SEFO' SÜRPRİZİ

İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.