Sevgi yürüyüşü’ne yoğun ilgi

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayları Sevgi Yürüyüşleri kapsamında Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesi esnafını selamlayarak vatandaşlara gül takdim etti

Parti il binasından başlayıp Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesi üzerinde devam eden Sevgi Yürüyüşüne Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayları İsmail Hakkı Akkiraz, Mustafa Öcal, Hasan Öztürk, İbrahim Gümüşoğlu, Büşra Genez, Abdulvahap Bilen, Kemal Yöndem, Hüseyin Şimşek. Şuayip Sarı, Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Kadın Kolları Başkanı Semra Odabaş, Gençlik Kolları Başkanı Taner Altungeyik ve çok sayıda partili katıldı.

SAADET PARTİSİNE YOĞUN İLGİ

 

Partili gençlerin heyecan ve coşku dolu sloganları arasında Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesi üzerinde esnaflarlarla selamlaşan adaylar vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cadde üzerindeki evlerin balkon ve pencelerinden kendilerine destek mesajı veren vatandaşlara teşekkür ederek gül takdimi yapan adaylar memnuniyetlerini dile getirdi.

SEÇİM SÜRESİ BOYUNCA SÜRECEK

 

Yürüyüşün ardından tekrar parti binasında toplanan kalabalık slogan ve tezahüratlarla dağıldı. Vatandaşın yoğun ilgi ve beğenisiyle gerçekleştirilen Sevgi Yürüyüşlerinin seçim süresi boyunca farklı bölgelerde devam edeceği belirtildi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.