SGK İLE İŞBİRLİĞİ

SGK Başkanı Ünal Kaya’nın ziyaret ettiği ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, “SGK ile dün olduğu gibi bugün de işbirliği içerisinde olacağız” dedi

SGK

Samsun Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ünal Kaya ve Müdür Yardımcısı Mehmet Şengül, Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Meclis Başkanı Hacı Toraman ve yeni ÇTB meclisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Tebrik ziyaretinde ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz’ı temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin ve Mehmet Çalışkan da hazır bulundu.

SGK

VATANDAŞLARDA ‘SOSYAL GÜVENLİK’ BİLİNCİ
Ünal Kaya ve Mehmet Şengül’ü ağırlayan Hacı Toraman, SGK’nın Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olduğunu ifade etti. Toraman, SGK’nın önemli bir paydaş olduğunu da dile getirerek, “Dün olduğu gibi bugünden sonra da bizim için değerli bir kuruluş olan SGK ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz. En önemlisi ise sosyal güvenlik bilincinin her vatandaşımızda oluşmasına katkı sağlamaya çalışacağız. Çalışmalarından ötürü SGK İl Müdürümüz ve Müdür Yardımcımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.