Şöförlerin korkulu rüyası ‘Ölüm Kavşagı’

Bafra İlçesinde Fatih Mahallesi mevkisinde bulunan Çatal Kaldırımı, resmen şoförlerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor.

Bafra’da ölüm kavşağı diye bilinen Fatih Mahallesi mevkisinde bulunan Çatal kaldırım’da sürücüler kaza yapmaya devam ediyor. Akşam saatlerinde,aynı yerde, aynı şekilde bir korkunç kaza daha yaşandı…Saatler 20:30 gösterdiğinde Alaçam Caddesi üzerinden gelen araç sürücüsü bu mevkide Refüjü fark edemeyip beton zemine çarparak aracı tamamen hurdaya döndü…Kaza sesine gelen çevredeki esnaflar araç sürücüsüne kendi imkanlarıyla yardım etti.

2. KAZA BİR SAAT BİLE OLMADAN MEYDANA GELDİ

1 saat bile olmadı.,Aynı yerde ikinci kazanın yaşanması insanları korkutmaya ve germeye devam ediyor.21.30 Sularında Panelvan araç yolun ve hızının azizliğine uğradı. Panelvan araç Refüjü biranda fark edemeyip çarptı , çarpmanın etkisi ile araçta maddi hasar meydana geldi VATANDAŞ YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET ETTİ!!! Burada bu tür kazalar hep oluyor, hiçbir yetkili bu konu hakkında Düzgün bir Önlem almıyor ,İlla ki burada bir vatandaşımız hayatını kaybedecek o zaman yetkililer buraya el atacak.Lütfen sayın yetkililerimiz yeter artık.” Diyerek yetkilileri göreve davet etti.

 

kaza2

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.