‘SU AKAR YOLUNU BULUR!..’

Samsunspor’un efsane başkanı İsmail Uyanık, bir taraftarın ‘vebal’ hatırlatması üzerine, “Vebalimden şikayetçi değilim. Su akar yolunu bulur” dedi

17.02.2022
A+
A-

Yılport Samsunspor‘dun bundan 4 yıl önce gerçekleştirilen ‘şirketleşme süreci’nin başındaki isim, kulübün efsane başkanı İsmail Uyanık, çok önemli açıklamalarda bulundu. Uyanık, “”Vebalimden şikayetçi değilim. Su akar yolunu bulur” dedi.

TARAFTARDAN UYANIK’A: DÜZELTİN LÜTFEN
Bir Samsunspor taraftarı, twitter hesabından, camianın Başkan Yüksel Yıldırım’la buluşmasına vesilen olan, ardından Yüksel Yıldırım ile fikir ayrılıkları yaşanınca kulüpteki tüm görevlerinden ayrılan efsane başkan İsmail Uyanık‘a, “Bu camia şirketleşme yetkisini siz varsınız diye verdi. Siz bir şekilde ayrıldınız, herkes bu yetkiden dolayı pişman. Bu işin vebali sizin boynunuzda, bu işi nasıl düzeltecekseniz düzeltin lütfen” mesajında verdi.

‘ROLÜMDEN VE VEBALİMDEN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM’
İsmail Uyanık da taraftarın mesajına, “Şirketleşmek o günkü koşullarda çok doğru bir karardı. Oynadığım rolden ve üstlendiğim vebalden şikayetçi değilim. Endüstriyel futbolda Kanarya Sevenler Derneği statüsündeki tüm kulüplerin nasıl çıkmazda olduğunu hepimiz biliyoruz. Yönetimden şikayetçi olmanız bu gerçeği değiştirmez. İnşallah camiamız mutlu olur, herkes kendi özeleştirisini yapar ve tek yumruk oluruz. Olmazsa da biçare değiliz. Su akar yolunu bulur” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.