SUAT KILIÇ’IN MUTLU GÜNÜ!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, oğlu Muhammed Emin’i evlendirmenin mutluluğu ve heyecanını yaşadı

22, 23 ve 24. dönem TBMM Samsun milletvekili, eski Gençlik ve Spor Bakanı, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç ile Melike Nur Kılıç’ın oğulları mimar Muhammed Emin Kılıç, hayatını, Nilgün Öztürk ile Levent Balta çiftinin kızları moda tasarımcısı Nil Beril ile birleştirdi.

İÇİŞLERİ BAKANI YERLİKAYA DA KATILDI
Ankara’da düzenlenen düğün törenine İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 23. Dönem TBMM Başkanı Köksal Toptan, eski Bakanlardan Erdoğan Bayraktar, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, çok sayıda siyasetçi, genç çiftin yakını ve davetli katıldı.

SUAT KILIÇ’TAN KATILIMCILARA TEŞEKKÜR
Düğünde eşi Melike Nur Kılıç ile birlikte büyük heyecan yaşayan Suat Kılıç, “Bugün hayatımızın en mutlu günlerinden birini yaşadık. Samsun’dan Antalya’ya, Trabzon’dan İstanbul’a mutluluğumuza şahit olan dost, akraba, arkadaş ve yakınlarımıza şükranlarımızı sunarız. Allah, evlatlarımızı milletimiz ve ülkemiz için hayırlı hizmetlere vesile olacak nesillerden eylesin” dedi.

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.