TEKKEKÖY’DE DURMAK YOK!

Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde belediye ekipleri ilçenin dört bir tarafında başlatılan projeler için hummalı bir çalışma yürütüyor

Samsun’da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yaklaşık 10 yıldır hizmet aşkıyla çalıştıklarını belirterek, “Gerçekleştirdiğimiz projelerle ilçenin yaşam kalitesini her geçen gün yükseltiyoruz” dedi.

ÇALIŞMALARA SIKI DENETİM
Tekkeköy’ün gelecekteki 30 yılının hedeflerini bir bir gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Hasan Togar, ilçe genelinde sürdürülen çalışmaları yerinde incelemeyi de ihmal etmiyor. Başkan Hasan Togar, önceki gün de AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya ve birim müdürleri ile birlikte ilçede devam eden imar yolu, doğal gaz, parke taş gibi çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerine de kulak verdi.

SOSYAL MEDYADAN MESAJ
Çalışma azminin her geçen gün arttığına dikkat çeken Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Çıktığımız bu yolda yaklaşık 10 yıldır her geçen gün daha da artan çalışma azmimizle geçmişten bugüne gelişen, değişen ve yenilenen ilçemizde her zaman olduğu gibi hizmet aşkı içimizde dur durak bilmeden devam ediyor. İlçemiz için her geçen gün yükselen gelişmişlik düzeyi, vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin artması, geleceğe daha güvenli bakmaları ile birlikte bu sonuçlar bizleri gururlandırıyor ve bu mühim görevi daha fazla benimsiyoruz. Tekkeköy’ümüzü Samsun’un en konforlu yaşam alanı yapma yolunda adım adım ilerleyerek ilçemizin gelecekteki 30 yılının hedeflerini bir bir gerçekleştiriyoruz. Tekkeköy ve vatandaşlarımız için daima çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.