TOPRAĞA NEFES OLDULAR!

Kısa adı İSGİD olan İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği, İstanbul’da ‘Samsunlular Ormanı’nı hayata geçirdi

İstanbul’da faaliyet gösteren İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği(İSGİD) üyeleri, Silivri’de 90 dönümlük bir araziye 10 bin fidan dikti. Samsunlular Ormanı Projesi adı verilen etkinliğe Samsunlular, 7’den 70’e katılım gösterdi.

STARTI, İSGİD BAŞKANI FATİH AŞÇI VERDİ
İSGİD, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü ve Orman Vakfı ile birlikte yürüttüğü bu projeye, ‘Samsun’da doğan güneş İstanbul’a nefes olsun’ diyerek Genel Başkan Fatih Aşcı’nın videosu ile start vermişti. İstanbul’da ilk proje olma özelliği ile dikkat çeken İstanbul Samsunlular Ormanı etkinliğine, futbol, sanat ve iş dünyasından ünlüler de destek verdi.

‘GÜZEL, ANLAMLI VE DUYGU YÜKLÜ BİR GÜN’
İstanbul Silivri’de büyük bir coşkuyla fidan dikim etkinliği gerçekleştirdiklerini söyleyen Fatih Aşçı, “Bu büyük ve anlamlı organizasyon için büyük bir emek harcayan üyelerimize, katılımcılarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Hep birlikte güzel, anlamlı ve duygu yüklü bir gün geçirdik” dedi.

KONUKLARA KEŞKEK İKRAMI
SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Erol Türkoğlu ve Silivri Orman İşletme Müdürü Murat Çakır’ın da katıldığı etkinlik, Samsun yöresine ait keşkek ikramı ile etkinlik tamamlandı.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.