UĞUR USTA’YA TAM DESTEK!

Samsun’un Bafra İlçesi’nen en büyük mahallelerinden İshaklı’nın muhtar adaylarından İsmail Yıldırım, diğer aday Uğur Usta’yı destekleyeceğini açıklayarak çekildi

Bafra'da İSHAKLI'da 'MUHTARLIK' yarışı

Samsun’un Bafra İlçesi’nde, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte muhtar adayları da gün yüzüne çıkmaya başladı. İshaklı Mahallesi muhtar adaylarından İsmail Yıldırım adaylıktan çekilerek diğer aday Uğur Usta’yı destekleme kararı aldı.

Bafra'da İSHAKLI'da 'MUHTARLIK' yarışı

DAHA ÖNCE DE ADAY OLMUŞTU
Bafra’nın en büyük mahallelerinden İshaklı’da muhtarlık seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şuana kadar 5 adayın ortaya çıktığı İshaklı için İsmail Yıldırım adaylıktan çekilerek bir diğer muhtar adayı Elektrik Teknisyeni Uğur Usta ile birlikte hareket etme kararı aldı. Bir önceki seçimlerde de aday olan Yıldırım, kullanılan 4 bin 500 oyun 940’ını alarak sıralamada 3’üncü sırada yer almıştı.

GENÇ, DİNAMİK, ÇALIŞKAN
Konuyla ilgili açıklamada bulunan İsmail Yıldırım, “Adaylarımızın ortak amacı mahallemize hizmet etmektir. 2019 Mahalli İdare Seçimleri’nde Uğur kardeşim 2’nci ben de 3’üncü sırada yer aldım. Bu dönemde tekrar aday olduk ancak yaptığım istişareler sonucunda adaylıktan çekilerek Uğur kardeşimi destekleme kararı aldım. Mahallemizin genç, dinamik, çalışkan ve sosyal ilişkileri daha güçlü bir muhtara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle Uğur kardeşimiz hem ticari hayatında hem de sivil toplum örgütleri içerisinde başarılı olmuş bir kardeşimdir. İnanıyorum ki muhtarlık görevini de en iyi şekilde yerine getirecektir” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.