‘ULAŞIM’ ZİRVESİ!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kadir Gürkan ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) Havza Alt Komisyonu üyeleri Havza’da

'ULAŞIM' ZİRVESİ!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kadir Gürkan ile UKOME Havza Alt Komisyonu üyelerinin yaptığı
ziyarette ilçe merkezinde trafiğin rahatlatılması, trafik güvenliğinin artırılması için yapılacak çalışmalar ve düzenlemeler ile öneriler görüşüldü.

MEKANİK OTOPARK SORUNU ÇÖZECEK
Çalışmaları hakkında Başkan Sebahattin Özdemir’e bilgi veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kadir Gürkan, Havza’nın şehir içi trafik yükünü hafifletecek bir dizi çalışma yaptıkların, çok katlı mekanik otoparkın hizmete girmesiyle özellikle park sorunun çözüleceğini söyledi.

ÖZDEMİR: TRAFİK SIKINTISI YAŞANMAYACAK
Başkan Özdemir de Havza’nın hızlı bir gelişim süreci yaşayacağını anlatarak, “Havza OSB‘de üretim yapan fabrikalar ile Havza’nın gelişim süreci başladı. Havza Belediyesi olarak halkımızın gelişen ve büyüyen ilçemizde trafik sıkıntısı yaşamaması için gayret göstermekteyiz.” dedi.

Ziyarete UKOME Havza Alt Komisyonu üyeleri UKOME Şube Müdürü Taner Tuğbay Tolgay, Belgelendirme ve Denetleme Şube Müdürü Mesut Şahin, Havza Zabıta Müdürü Erhan Demir, İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarma Başçavuş Şükrü Önal ile Havza Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ertuğrul Pekbolat da katıldı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.