VATANDAŞLA İÇ İÇE!

Samsun’da Başkan Mustafa Demir, merkez ve ilçelerde yapılan yatırımları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı, vatandaşlarla sohbet edip, çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu

13.06.2021
A+
A-

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2 günlük Ankara ziyaretinin ardından döndüğü Samsun’da hafta sonu merkez ve ilçelerde incelemelerde bulundu.

VATANDAŞLARLA SOHBET
İlkadım İlçesi Gençlik Caddesi’nde yapımı tamamlanan sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Demir, yapılan hizmetlerden duyulan memnuniyetin kendilerini daha da motive ettiğini belirtti. Mustafa Demir, Hançerli Mahallesi Çifte Hamam Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde sağanak yağış sonrası hasar göre bölgedeki çalışmaları kontrol etti.

CANİK YAĞMUR HATTI’NDA İNCELEME
Daha sonra Canik İlçesi’ne geçerek Doğu Park mevkiinde piknik yapan ailelerle selamlaşan Başkan Mustafa Demir, yapımı süren Canik Yağmur Suyu Kollektör Hattı alanında incelemede bulundu. Buradaki çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Demir, ardından da Çobanlı ve Mert Irmağı’nda koku yalıtımı yapılan terfi istasyonlarını inceledi.

UÇURTMA ŞÖLENİNE KATILDI
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batı Park mevkiindeki ‘Uçurtmamda Sevgi Var’ etkinliğine katıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Atakum Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen şenlikte Başkan Demir, çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu. 2021 Yunus Emre ve Türkçe yılı ile Hacı Bektaş Veli yılı olması nedeniyle yapılan etkinlikte açılan stantlarını gezerek öğrencilerle sohbet eden Başkan Demir, çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Başkan Mustafa Demir ayrıca, Saathane Meydanı, Subaşı ve Çiftlik Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi.

Sibel TOPAL

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.