Volkan Toptaş: Yerel basın Samsun’a güç katmalı!

Yayın Enformasyon Samsun İl Müdürü Volkan Toptaş, EXE Medya’yı ziyaret etti. Toptaş, “Samsun’da çok güçlü bir yerel basın var. Bu gücün Samsun’a güç katmasını sağlamalıyız” dedi

05.04.2018
A+
A-

Basın Yayın Enformasyon Samsun İl Müdürlüğü’nün yeni müdürü Volkan ToptaşEXE Medya Grubu’nu ziyaret etti. Volkan Toptaş, beraberinde Basın Yayın Enfermasyon Müdürlüğü Görevlisi Harun Üstün ile birlikte ilk olarak Samsun Gazetesi ve samsungazetesi.com’u ziyaret etti. Burada EXE Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt, Genel Yayın Yönetmeni Muammer Dilber ve Samsun Gazetesi Görsel Yönetmeni Seyhan Demir ile bir süre sohbet eden Volkan Toptaş, “Samsun Gazetesi, yazılı basın fark yarattı. Sizleri kutluyorum” dedi.

TÜM GAZETECİ ARKADAŞLARIMIZLA…
Daha sonra Samsun Canlı Haber TV stüdyolarını da gezen Volkan Toptaş, ziyaret sonunda şu değerlerdirmeyi yaptı:

“Samsun, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük metropol şehri olmanın yanı sıra aynı zamanda İlkadım  şehri ve olimpiyat ev sahipliği yapmış yeşili ve mavisiyle nadide bir şehrimiz. Samsun ayrıca stratejik konumunun sağlamış olduğu getirilerle bölgedeki diğer illere göre daha avantajlı bir durumda bulunmaktadır. Samsun’da tüm yerel ve yaygın basın kuruluşlarında görev yapan gazeteci arkadaşlarımızla birlikte, kamu kurumlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte hareket ederek, yüklenmiş olduğumuz görevi hakkıyla yerine getirmek adına ekibimizle birlikte gayret göstermekteyiz. Bizlere bu görevi layık gören büyüklerimize ayrıca şükranlarımı sunarım.

SAMİMİ VE ETKİLİ İLETİŞİM
Samsun eğitim, kültür, sosyal açıdan olduğu gibi basın açısından da güçlü  bir ilimiz ve şüphesiz Samsun medyası da şehirde önemli bir yere sahip. Biz bunu sizler gibi işini şehrine değer katmak olarak tarif eden basın mensuplarının iş ve faaliyetlerinde gözlemliyoruz. Tamda bu noktada yeni oluşumuzun sizin, basın camiasının ve şehrimizin menfaatine olmasını temenni ediyorum. Bizler görev alanımız itibarıyla alacağımız kararları şekillendirirken, yerel medyaya verebileceğimiz azami katkıyı sunmak adına, birebir ziyaretlerde bulunup sizlerin düşünce ve tekliflerini almaktan, samimi ve etkili iletişim kurmaktan oldukça mutluluk duymaktayız.

ŞEHRİNE GÜÇ KATAN BİR BASIN
Samsun medyasını tanıdıkça ileri ki zamanlarda da bu iletişimi güçlendirerek sürdürmenin Samsun’un menfaatine işler ortaya koymamızda fevkalede faydalı olacağını düşünüyorum. Şehrine güç katan bir yerel basın için mesai mefhumu tanımaksızın gayret gösteren mesai arkadaşlarınıza ve siz idarecilere çalışma hayatınızda başarılar dilerim.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.