YKS adaylarına motivasyon

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Yarı yıl tatili öncesi YKS adaylarının moral ve motivasyonunu arttırmak için düzenlediği seminerle Gri Koç olarak tanınan Gökhan Müftüoğlu’nu gençlerle buluşturdu

YKS adaylarına motivasyon

Türkiye çapında “Gri Koç” lakabıyla tanınan, birçok kente düzenlediği programlar ve sosyal medyadaki motivasyon seminerleriyle büyük bir öğrenci kitlesine hitap eden Gökhan Müftüoğlu Terme’de öğrencilerle buluştu.

YKS adaylarına motivasyon

ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ BİLGİLER
Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Griden Beyaza” seminerinde sınav öncesi doğru çalışma metotları, ders çalışırken dikkat edilecek hususlar, sosyal medyayı kullanım alanları ve zamanı iyi değerlendirme gibi konularda öğrencilere önemli bilgiler aktarıldı

YKS adaylarına motivasyon
BAŞARININ SIRRI ‘PROGRAMLI ÇALIŞMAK’
YKS adaylarına başarının püf noktalarını anlatan Müftüoğlu, “Ne istediğinizi bilmek çok önemlidir. Bunu bilmek sizlerin doğru karar vermesini sağlayacaktır. İstediğinizi belirleyip bu yönde çalışmanız ile başarılı olabilirsiniz. Bunların dışında zamanı yerinde ve doğru kullanmak da sınavda başarı için önemlidir. İstediğiniz hedefe ulaşmak için çalışın” dedi.

YKS adaylarına motivasyon
SEMİNERLER DEVAM EDECEK
Program öncesi yaptığı konuşmada gençlere çok önem verdiklerine dikkat çeken Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Gençlerimiz bizim için çok değerli, onların geleceği için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu tür kültürel organizasyonlarımız devam edecek” diye konuştu.

Eğitimci ve Yazar Gökhan Müftüoğlu seminer sonunda “Griden Beyaza Başarmak İsteyen Bütün Öğrencilere” isimli kitabını imzaladı.

YKS adaylarına motivasyon YKS adaylarına motivasyon

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.