’19 MAYIS’ TEŞEKKÜRÜ

Samsun’da, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yoğun mesai harcayan belediye çalışanlarına teşekkür belgesi verdi

Samsun’da Atakum Belediyesi, pandemi sürecinde organize ettiği kutlama etkinlikleriyle milli bayramların coşkusunu evlere taşırken Başkan Cemil Deveci, etkinliklerin gerçekleştirilmesinde büyük rol oynayan personelini ‘teşekkür belgesi’ ile kutladı.

BU COŞKU HİÇ BİTMEYECEK
Son olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yoğun mesai harcayan belediye çalışanlarına ve etkinliklere katkı sağlayan gönüllülere teşekkür belgesi sunan Başkan Deveci, “Atakum Belediyesi, 19 Mayısları büyük bir coşkuyla kutluyor. 100’üncü yılında, geçen sene 101’inci yılında ve bu sene 102’rci yıl dönümünde aynı coşkuyla kutladık. Atakum adını atasından alıyor. Samsun ilk adım kenti. Bunun bizlere yüklediği sorumluluklar var. O nedenle 19 Mayıs’ı ve diğer milli bayramları coşku içerisinde kutluyor, Atakumluların da bu heyecana ortak olmalarını sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.