‘2023 İÇİN HAZIRIZ!..’

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Ersan Aksu, Mustafa Demir ve Ahmet Demircan, “Dün olduğu gibi bugün de milletimizin yanındayız. 2023 seçimlerinde de başaracağız” dedi

AK Parti Samsun 85’inci Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, TBMM AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın da katılımıyla Atakum Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. İl Başkanı Ersan Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Milletvekili Ahmet Demircan, 2023 seçimlerine yönelik çok önemli mesajlar verdi.

GRUP BAŞKANVEKİLİ MAHİR ÜNAL DA KATILDI
Toplantıya TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz ve yönetimi, 3 kademe ilçe başkanları ve yönetimleri, ilçe belediye başkanları, kurucu il yönetim kurulu üyeleri, kurucu ilçe başkanları, önceki dönem il başkanları, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, belde başkanları, belde belediye başkanları, çok sayıda teşkilat mensubu ve partili katıldı. Coşkulu bir atmosferin yaşandığı toplantıya katılımın çok yüksek olması dikkat çekti.

AKSU: TEŞKİLATIMIZ SEÇİME HAZIR
Program, divan teşekkülü ve ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı. AK Parti’nin 20. Yaş videosu ve İl Başkanlığının hazırladığı video gösteriminin ardından protokol konuşmalarına geçildi.
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Samsun teşkilatlarının her an seçim olacakmış gibi sahada çalıştığını söyledi. Aksu, şunları söyledi:

“Bu işler sahaya çıkmadan, vatandaşla birebir temas etmeden, onların gönlüne girmeden olmuyor. Biz, AK Parti Samsun Teşkilatı olarak, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği gibi sahadayız. Vatandaşlarımızla iç içiçeyiz. Tüm çalışmalarımızı bu anlayışa göre planlıyoruz. AK Parti, dün olduğu gibi bugün de milletinin yanında, yanıbaşındadır.

‘SAMSUN DESTEĞİNİ YİNE VERECEKTİR’
Samsun teşkilatları olarak 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza Samsun’un daha önce ortaya koyduğu başarılı performasın da üstünde bir başarıyla destek vermek iddiasındayız. Samsun, her zaman olduğu gibi bu önemli virajda da Cumhurbaşkanımıza gereken desteği fazlasıyla verecektir. Ana kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, tüm ilçe teşkilatlarımız ile birlikte bu başarıyı yakalama noktasında kararlıyız. Başaracağız.”

DEMİR: TÜM TALEPLERİ YERİNE GETİRİYORUZ
İl Başkanı Ersan Aksu’dan sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise Büyükşehir Belediyesi olarak Samsun’da gerçekleştirdikleri hizmetlerin kısa bir özetini sundu. Samsun’un tüm ilçelerinde hummalı bir şekilde çalıştıklarının altını çizen Başkan Demir, vatandaşların haklı taleplerini gerçekleştirme noktasında Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ekiplerinin seferber olduğunu belirtti. Sadece fiziki yapı inşa etmenin ya da rutin hizmetleri yerine getirmenin eksik kalacağını bildiklerini ifade eden Başkan Demir, “Asıl önemli olan vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu onlara hissettirebilmek. Yani; gönül belediyeciliği. Hamdolsun, geldiğimiz noktada, vatandaşlarımızdan gelen hiçbir haklı talebi geri çevirmediğimizi ve tamamını çözdüğümüzü söyleyebilirim. Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsunlulardan gelen tüm haklı talepleri yerine getirmiştir, istisnası yoktur” diye konuştu.

Başkan Mustafa Demir’den sonra teşkilata hitap eden eski Sağlık Bakanı Samsun Milletvekili Ahmet Demircan da 2023 seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Basına kapalı yapılan toplantıda ise İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz birer selamlama konuşması gerçekleştirdi. Her iki kademe faaliyetlerine ilişkin sunumların ardından geçilen müzakere bölümünde ise protokol üyeleri teşkilat mensuplarının ülke ve Samsun gündemine ilişkin sorularını cevapladı. Toplantı toplu çekilen hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Sibel TOPAL

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.