Başkan Mustafa Demir’den Fen İşleri personeline ‘PERFORMANSINIZI ARTIRIN’

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kırsal altyapıda ilk hedefin tamamlandığını ve yılsonuna kadar bin 250 km yol yapacaklarını açıkladı

20.10.2020
A+
A-

Samsun’un 17 ilçedeki 950 mahallesinde gece-gündüz çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılında ortaya koyduğu bin 100 kilometre yolu tamamladı. Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Başkan Mustafa Demir’in hedefi yenileyerek bin 250 kilometreye çıkarması üzerine yıl sonuna kadar ara vermeden çalışmalarına devam edecek.

‘DAHA YÜKSEK PERFORMANS İSTİYORUM’
Çalışmalarını sürdüren ekipleri ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapılan yatırımları değerlendirdi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Seyfi Küçükgöncü, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal’ın da yer aldığı programda Fen İşleri Şube Müdürleri ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2021 yılında daha yüksek performans beklediğini ifade etti.

ÇALIŞANLARIN MOTİVASYONU ÖNEMLİ
2020 yılında bin 100 kilometre hedefi ortaya koyduklarını dile getiren Başkan Demir, “10 ayda bin 130 kilometre yol yaptık. 2020 yılı için açıkladığımız hedefin üzerinde ilerliyoruz. Yılsonuna kadar bin 250 kilometre yol yapacağız. Bu iş, takip ve çalışanların motivasyonuyla ilgili bir şey. Bu konuda önemli performans sergiledik. Kalan bu iki ayı da verimli geçireceğiz. Planlı ve programlı çalışmaya devam edeceğiz. Sizden alanınıza hakim olmanızı istiyor, performans ve kalitede daha yüksek verim bekliyoruz. Bunu yapabilecek bilgi birikimine ve kaliteye sahipsiniz” dedi.

VATANDAŞIN GÖZÜNDEKİ IŞILTI
Eski yolların kaldırılıp, genişletileceğini ifade eden Demir, şunları söyledi:

“Durmak yok. Eski yolları kaldırıp genişletecek, kırılan beton yolları yeniden yapacağız. Çünkü insanlarımız bunu hak ediyor. Yollar, kadir kıymet bilen Samsun halkına yakışıyor. Geriye dönüp baktığınızda da yaptığınız yolları, verdiğiniz emekleri hatırlayacak, vatandaşlarımızın gözlerindeki ışıltıyı göreceksiniz.”

Asel Sema UĞURLU

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.