ADETA BÜYÜLENDİ!…

Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker, efsane futbolcu Davor Suker Samsun’da

ADETA BÜYÜLENDİ!...

Türkiye – Hırvatistan maçını izlemek için Bursa’ya gelen Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker ile Rapçi Sefo, Yüksel Yıldırım’ın davetlisi olarak Samsunspor – Pendikspor maçını izlemek için Samsun’a geldi.

MAÇ ÖNCESİ TESİSLERİ GEZDİ
Salı günü Bursa’da Türkiye – Hırvatistan maçını izleyen Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker, Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanan Yılport Samsunspor – Pendikspor Futbol A.Ş. maçını da izledi. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın yakın arkadaşı olan Davor Suker, maç öncesi Nuri Asan Tesisleri’ne gelerek futbolcularla bir araya geldi. Şampiyonluk yolunda futbolculara başarılar dileyen Davor Suker, daha sonra Samsunspor’un tesislerini gezdi.

Gezinin ardından Davor Suker, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu’na Luca Modric’in isminin yazılı olduğu 10 numaralı Hırvatistan forması hediye etti. Hüseyin Eroğlu da Suker’e isminin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor forması verdi.

SAMSUNSPOR TARAFTARINA ÖVGÜ
Davor Suker ve Rapçi Sefo, akşam da Samsunspor’un muhteşem galibiyetiyle sonlanan Pendikspor maçını izledi. Ünlü futbol adamı, “Samsunspor taraftarı beni inanılmaz etkiledi. Bu taraftar galibiyeti istedi. Çok güzel bir şehir, stadyum. İnşallah Samsunspor Süper Lig’e çıkacak” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.