AK Parti Alaçam’da yeni dönem!

AK Parti Alaçam İlçesi 6. Olağan Kongresi Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Tek Liste halinde gerçekleşen seçimde Genel Merkezin adayı Selahattin Alkan yeni ilçe başkanı oldu.

26.02.2018
A+
A-

AK Parti Alaçam 6. Olağan Kongresi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır,Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, delegeler ve çok sayıda partilinin katılımıyla Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

BİZİM KONGRELERİMİZDE SANDALYELER HAVADA UÇUŞMAZ

Kongrede konuşan AK Parti Milletvekili Orhan Kıcalı, “ Bizim kongrelerimizde öyle diğer parti kongrelerinde olduğu gibi sandalyeler havada uçmaz. Bizim kongrelerimizde sevgi ve saygı ön plandadır. Bizim kongrelerimizde seçilen başkanlar ve yönetimleri seçildikleri makamlara görev yapmak için gelirler. O nedenle de yapılan hizmetlerle halkımız AK Parti kadrolarını dört dönemdir iktidarda tutmaktadır. Bizim kongrelerimiz düğün havasında gerçekleşir” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.