AK Parti’nin referansı 16 yılda yaptıklarıdır

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Fuat Köktaş, “Bizim siyasetimiz insan odaklı hizmet siyasetidir. AK Parti’nin referansı geçtiğimiz 16 yılda yaptıklarıdır. Hiç bir zaman yaptıklarımızla yetinmedik üstüne ne koyabilirizin hesabı içinde olduk. ” dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında Vezirköprü İlçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.

Mahalle Muhtarları Derneği ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı ziyaret ederek yönetimleri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, ilçede esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla buluştu.

Vezirköprü Cumhuriyet Meydanı’nda kendisi tarafından verilen iftar yemeğinde hemşehrileri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, gösterilen ilgi, alaka ve desteğe teşekkür etti.

PROJELERİMİZLE BERABER HEDEFE

Milletvekili Köktaş programlarda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bizim siyasetimiz insan odaklı hizmet siyasetidir. AK Parti’nin referansı geçtiğimiz 16 yılda yaptıklarıdır. Hiç bir zaman yaptıklarımızla yetinmedik üstüne ne koyabilirizin hesabı içinde olduk.

Önümüzdeki 5 yıl için de seçip beyannamemize aldığımız projemizle milletimizin karşısına çıktık.

Eğitimden sağlığa, kültürden spora, ulaştırmadan savunma sanayine, ekonomiden tarıma kadar her alanda ülkemizi 2023 hedeflerimizle buluşturacak projelerimizi 25 Haziran’dan başlayarak hayata geçireceğiz inşallah.

 

AYAĞA KALKAN TÜRKİYE İSTEMİYORLAR

Ülkemiz çok şükür bu süreç içinde çok güzel noktalara geldi. Neden çüntü siyasi istikrar var. Koalisyon dönemlerini hatırlayın. Eski dönemlerde ülkemiz ayağa kalmaya çalışma hemen bir darbe yapılıp 30 yıl geri gitmesi sağlandığını görüyoruz.

Türkiye’de darbeler asla rastgele yapılmaz, hepsinin mutlaka bir sebebi vardır. Türkiye ne zaman demokraside ve ekonomide atağa kalksa, hemen darbe zemini hazırlanıyor, ardından bir uygulanıyor.

1970’de, 1980’de, 1997’de bunu yaşadık. AK Parti döneminde de elektronik muhtırayla başlayan, 17-25 Aralık olayları ve 15 Temmuz’da hain darbe girişimiyle kanlı bir şekilde zirveye ulaşan sıkıntılara maruz kalındı.

Fakat artık devir eski devir değil. F16’larla, helikopterlerle, tanklarla, silahlarla saldırdılar ne oldu, milletimimiz onların önünde eğilmedi, istikrarına ve istikbaline sahip çıktı.

BÜYÜK MİTİNGE DAVET

Artık yeni bir yolun başındayız, yeni yönetim sistemiyle Türkiye şahlanacak diyoruz. Elde ettiğimiz tecrübeler ışığında Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin imkanlarını en iyi şekilde kullanarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız.

Milletimizin birliğini, dirliğini daim kılmak için, bayrağımızın göklerde hep dalgalanması, ezanlarımızın semalarda hep yankılanması için 24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanlığında, hem de Meclis’te en güçlü şekilde her seçimde olduğu gibi yine destek istiyoruz.

Ayrıca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 18 Haziran 2018 Pazartesi Samsun’a geliyor. Saat 14:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanında siz değerli hemşehrimizle buluşacaktır. Bu tarihi buluşmaya tüm halkımız davet ediyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.