ANLAMLI SERGİDE!

Samsun’da Bafra ilçesi’nde faaliyetlerine başlayan Bafra Kosovalılar Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Ülkücü Şehit Yılmaz Fırat Çakıroğlu sergisine katıldı

Geçtiğimiz günlerde ilk olağan genel kurulunu da yaparak aktif hale gelen Bafra Kosovalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin çiçeği burnunda yönetimi, Bafra Ülkü Ocakları tarafından organize edilen Ülkücü Şehit Yılmaz Fırat Çakıroğlu sergisine katıldı.

ALPARSLAN TÜRKEŞ’TE YOĞUN KATILIM
20 Şubat 2015’te Ege Üniversitesi’nde başlayan PKK / KCK  öğrencileriyle kavga sonrası şehit olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu için düzenlenen fotoğraf sergisi, büyük ilgi gördü. Alparslan Türkeş Parkı’nda düzenlenen ve ülkücü ve milliyetci camianın yoğun katılım gösterdiği sergiyi Bafra Kosovalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri gezdi.

GÜN: MEMLEKETİ İÇİN ÇALIŞIYORDU
Sergideki fotoğrafların son derece etkileyici olduğunu belirten Bafra Kosovalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Yunus Gün, “Ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu, bu memleket için, aydınlık çocuklar için gecesini gündüzüne katan bir delikanlıydı. Öğrendiği tarih bilgilerini gençlere aktarmayı sever, geleceğin gençleri için hep çalışırdı. Bu gün yaşasaydı Türkiye’nin en değerli öğretmenlerinden biri olarak bilgi ve birikimlerini gençlere aktaracaktı. Şehidimizin ruhu şad, mekanı Cennet olsun” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.