Bafra 29 Ekim İlköğretim Okulu 2/C Sınıfından Kardeş Sınıfa Ziyaret

28.12.2015
A+
A-

Samsun Bafra 29 Ekim İlköğretim okulu 2/C sınıfı öğrencileri ve velileri, kardeş sınıf seçtikleri Yakakent Karaaba İlkokulu 2/A sınıfı öğrencilerini ziyaret etti.

Bafra 29 Ekim İlköğretim Okulu 2/C sınıf öğretmeni Dilek Çelebi öncülüğünde düzenlenen ziyarete, sınıf öğrencileri ve öğrenci velileri katıldı.

29 Ekim İlköğretim Okulu 2/C sınıfı öğrencileri kardeş sınıf seçtikleri, Karaaba İlkokulu 2/A sınıfı öğrencilerine çeşitli hediyeler vererek, sohbet ettiler.

Kardeş sınıf programı kapsamında, Çocukların yeni arkadaşlıklar ve yeni yüzlerle tanışarak kendi özgüvenlerine pekiştirmek amaçlı olduğunu söyleyen, Bafra 29 Ekim İlköğretim Okulu 2/C sınıf öğretmeni Dilek Çelebi, “Okulumuz 2/C sınıfı öğrencilerimiz ile birlikte, Yakakent ilçemize bağlı Karaaba ilkokulu 2/A sınıfı öğrencilerimiz ile buluşturduk. Bu ziyaret sırasında, öğrencilerimiz kardeş sınıf öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi ve yeni arkadaşlıklar ve yeni yüzlerle tanışma fırsatları oldu. Bu kapsamda bizlere destek veren öğrenci velilerimizin de etkisi çok olmuştur.” dedi.

Yapılan hediye dağıtımının ardından, Yakakent Karaaba İlkokulu 2/A sınıfı öğrenci velileri ikramlarda bulundu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.