Bafra Belediyesi takdir topluyor

Bafra Belediyesinin mahallelerde başlattığı yol yıkama çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı

Geçtiğimiz hafta içinde ilçenin Tekel ve Bulvar Caddesi gibi ana arterlerinde ki yol yıkama çalışmaları, gençlik Caddesi ve İsmet Paşa Mahallesinin cadde ve sokaklarında devam etti. Mahalle sakinleri ve esnaflar uygulamadan dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

“HALK MEMNUN”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ İlçemizde daha öncede yaptığımız yol yıkama çalışmalarımıza bahar mevsiminin gelmesiyle yeniden başladık. Yol yıkama aracımız ile cadde ve sokaklarımızda çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında muhtarlarımız ile işbirliği halindeyiz ve olmaya devam edeceğiz. Esnaflarımız ve mahalle sakinlerimizin memnuniyeti bizler mutlu etmiştir.” Dedi.

“İNSAN MERKEZLİ BİR BELEDİYECİLİK”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “ Çocuklarımızdan gençlerimize, engelli kardeşlerimden turizme, sağlıktan eğitime, bayan kardeşlerimizden yaşlı ve emeklilerimize, girişimcilerimizden sanatseverlerimize kadar toplumumuzun her kesimin kapsayan ve kucaklayan proje ve hizmetlerimiz bir bir hayata geçmektedir. Sosyal yardımlaşmaya büyük önem veriyoruz. Halkımızın iyi ve kötü günlerinde bir ve beraber oluyor, ziyaretler yapıyoruz. Muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız ile istişare ve uyum içinde çalışıyoruz. Kısacası İnsan merkezli bir belediyecilik uyguluyoruz.” Dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.