BAFRA, MASAYA YATIRILDI!

Samsun’un Bafra İlçesi’nde muhtarlar ve ilgili müdürlerle toplantı yapan Vali Zülkif Dağlı, “İlçemizdeki tüm hizmetleri konuşacağız” dedi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Bafra’da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Belediye Kültür Merkezi salonunda yapılan toplantıda konuşan Vali Dağlı, “Toplantımızı bir aile ortamı içerisinde yapıyoruz. Sorunlarımızı ortaya koyuyoruz” dedi.

KARŞILIKLI AİLE ORTAMI
İlgili müdürlerin de toplantıda yer aldığını hatırlatan Vali Zülkif Dağlı, “Hep sorunlarınız olan ve bir şeyler söylediğinizde cevabını direkt alabileceğiniz müdürlerimizin tamamı buradalar. Tabii, bunun muadili olan ile müdürlerimiz de buradalar. Onlarla zaten zaman zaman bir araya geliyorsunuz ancak bugün genel konularınızın olacak. Karşılıklı bir aile ortamı içerisinde sorunlarımızı konuşacağız” diye konuştu.

EMNİYETTEN TARIMA TÜM SORUNLAR
Vali Dağlı ayrıca, şunları söyledi:

“Muhtarlarımızın yeni önerileri varsa onları alacağız. İl müdürlerimizin, ilçe müdürlerimizin kaymakamımızın, milletvekilimizin, belediye başkanımızın önerilerini alacağız. Karşılıklı olarak konuşup, geleceğe daha iyi adım atma konusunda hem sorunlarımızı çözme hem önümüzü biraz daha görme açısından neler yapabileceğimizi ele alacağız. Bafra’mızın başta emniyet, asayiş olmak üzere eğitimle ilgili, sağlıkla ilgili, çevreyle ilgili, tarımla ilgili tüm hizmetlerle ilgili bunların hepsini burada konuşmuş olacağız.”

Basına kapalı olarak devam eden toplantıya Kaymakam Cevdet Ertürkmen, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Belediye Başkanı Hamit Kılıç, il ve ilçe daire müdürleri katıldı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.