Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinin 88. Mevlit Programı

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 88.si dernek binasında gerçekleştirildi.

29.09.2018
A+
A-
Eylül ayında şehit olan J. Uzm. Çvş. Murat Gürel, Sıhh. Onb. Zeki Çakır, J. Onb. Ertuğrul Kılıç, J. Er Savaş Topal, P. Er Hasan Hüseyin Aydoğdu, Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun, P. Komd. Er Hayrettin Tekin, J.Uzm. Onb. Burak Perçin,  tüm şehitlerin, Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerin ruhuna program düzenlendi.

Program, Türk Diyanet  Vakıf Sen. Bafra İlçe Başkanı Hal Camii imam hatibi Asım Kalyoncu, Başkan Yardımcısı Yağmurca mah. Cami imam hatibi İsa Kurnaz, Başkan Yardımcısı Altınova mah. Cami imam hatibi Yaşar İnci, İlçe Sekreteri Hacı Mahmut Şahin cami imam hatibi Selim Cılız, Tabakhane mah. cami imam hatibi Abbas Kılıç, Gaziosmanpaşa mah. Cami imam hatibi Hasan Şirin, Yakıntaş mah. Cami imam hatibi Hasan Kul, Kütüphane görevlisi Nami Çelik, Hafız Adem Tural hocalarca  okunan Kur’an-ı Kerim ve ilahilerin ardından dua okunmasıyla devam etti. Daha sonra program ikramla sona erdi.

Programa, Bafra Emniyet Müdür Vekili Murat Öner, Bafra Sosyal Hizmetler Müdürü Muzaffer Şahin, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nazife Soruklu,şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

Haber/55 Yenigün Gazetesi/Furkan Göçer

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.