Bafra yenileniyor

Belediye Caddesi, Kadı Çeşmesi önünde ki bağlantı kısmının devamında etap etap devam edecek olan Tekel Caddesi çalışmaları hızla devam ediyor

Belediye Başkanı Zihni Şahin, Tekel Caddesi’ne giderek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ile çalışmaları inceleyen Başkan Şahin, çalışmalar hakkında bilgi aldı. İncelemeler esnasında vatandaşlar ve esnaflar Başkan Şahin’ teşekkür ettiler.

 

İncelemelerin ardından buradaki esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Zihni Şahin, Baskı Beton Yol ve Kaldırım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Şahin, Tekel Caddesi’nde ki çalışmaların etaplar halinde devam edeceğini belirtirken, bu caddedeki çalışmaların bitirilmesinden sonra Alaçam ve Yaşar Doğu Caddelerinde de aynı şekilde faaliyetlerin yürütüleceğini söyledi.

 

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Belediye caddemizden itibaren başlattığımız Baskı Beton Yol ve Kaldırım çalışmalarımızı Kadı Çeşmesi önü ve belediyemiz etrafında tamamladık. Şimdi de Tekel Caddesinde devam ettiriyoruz. Burada yaptığımız çalışmaları yerinde inceleyerek takip ediyoruz. Tekel Caddesi’nde baskı beton yol ve kaldırım çalışmalarımız başlamadan, öncelikli olarak altyapı işleri tamamlandı. Bu nedenle çalışmalar bu bölgede beklenenden biraz uzun sürdü. Vatandaşlarımızın anlayışına sığınarak yaptığımız bu çalışmalar inşallah bitince beklemeye değdiğini hep beraber göreceğiz. Kaldı ki şu an bile çalışmaların bittiği kısımlarda esnaflarımız ve vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürerek en kısa zamanda bitirme gayretindeler. Daha önceki açıklamalarımda da belirtmiştim. Dolmuşlarımız için 2 adet, esnaflarımız için ise 1 adet olmak üzere Tekel Caddesinde 3 tane cep yapıyoruz.” Dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.