Bafra’da örnek proje‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ - Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Bafra’da örnek proje‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’

Türkiye Gaziler ve Şehit aileleri Vakfı (TÜGŞAV) Bafra şubesi ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kolisi yardımında bulundu

Bu haber 03 Mayıs 2020 - 14:48 'de eklendi.

Bafra da ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kolisi yardımı dağıtımına Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şube Başkanı Mümine Ersin, Vakfın 2. Başkanı Hakan Keser,Vakfın Sekreteri Sebahattin Koçak ile birlikte Alparslan mahallesi muhtarı Yalçın Kurtça, Gazipaşa mahallesi muhtarı İrfan Varol ve Yaka mahallesi muhtarı Süleyman Özkan eşlik etti.
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şubesi Başkanı Mümine Ersin yaptığı kısa açıklamada; Vakfımızın Genel Merkezi tarafından başlatılan ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi kapsamında şehit ailelerimiz ve gazilerimizin maddi manevi desteği ile ihtiyaç sahibi ailelerimize verilmek üzere hazırladığımız şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu gıda kolilerimizin ilk partisini ailelerimize tek tek evlerine giderek teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.
Vakfımız tarafından belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımlarımız ramazan ayı boyunca da devam edecektir. Allah hayırlarımızı kabul etsin. Tüm şehitlerimize selam olsun ifadelerine yer verdi.