BAFRA’DA YANGIN PANİĞİ!

Samsunun Bafra ilçesinde iki katlı metruk binada yangın çıktı. Binanın bir odasında kalan evsiz vatandaş sokakta kaldı

BAFRA'DA YANGIN PANİĞİ!

Bafra Gaziosman Paşa Mahallesi Hasan Aslan Caddesi’nde bulunan iki katlı metruk binada meydana gelen yangında,  binanın yanından geçen bir vatandaş dumanları fark etti. Vatandaş durumu 112’ye bildirdi. Olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Binadan çıkan dumanları görüp 112 Çağrı Merkezi’ni arayan vatandaş, “Baktım evde alevler var. Birden alevler yükselince hemen 112’ye haber verdim. Önce biri kağıt yakıyor ya da soba tutuşturuyor zannettim, ama sonra alevler yükseldi. Haber verdim insanlar toplanmaya başladı. ‘İçeride insan var’ dediler. O zaman daha çok panikledim” dedi.

BAFRA'DA YANGIN PANİĞİ!

Yangının çıktığı binanın bitişiğinde bulunan apartman sakinleri kısa süreli panik yaşadı. Bir vatandaş yangının evine sıçramaması için hortumla binaya su tuttu. Kalacak yeri olmadığı için binanın ikinci katındaki tek odada kalan Birol Deniz, yarım saat önce evden çıktığını, yangını görmediğini söyledi. Deniz, “Ben yangını görmedim. Ben çıktıktan sonra başlamış. Kalacak yerim yok. Şimdi sokakta kalacağım” şeklinde konuştu.
Yangını kontrol altına alan itfaiye ekipleri, yangının çıkış nedenini araştırıyor. Polis ekiplerinin ulaştığı bina sahibinin şikâyetçi olmadığı öğrenildi.

BAFRA'DA YANGIN PANİĞİ! BAFRA'DA YANGIN PANİĞİ! BAFRA'DA YANGIN PANİĞİ!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.