Bafralı öğrencilerden büyük başarı
Sağlık Alanında Eğitim Öğretim yapan ilçemizin tek ve ilimizin en başarılı eğitim kurumlarından olan Bafra İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden göğüs kabartan başarı
![Bafralı öğrencilerden büyük başarı](https://www.yenigundehaber.com/wp-content/uploads/2017/10/Başlıksız-1-6.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitimi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen kitap okuma yarışması il finali İlkadım Sema-Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.
BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATILDI
17 ilçede ilk 3 dereceye giren öğrencilerin yarıştığı il finali yarışmasında Bafra İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi örencilerinden Gizem SOY il 1., Sema HAS il 3. ve Serenay KORKMAZ il 4. olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır. İlde il 3 öğrencinin Ankara’da yapılacak Türkiye finali yarışmasında Samsun ilini temsil edecek öğrencilerimize başarılar dilendi.