BAFRA’YA MÜJDE!

Samsun’da Bafra Tarıma Dayalı İhtisas Sera OSB Altyapı ve Elektrik Dağıtım Şebekesi Yapım işi İhalesi gerçekleştirildi

Samsun’un Bafra İlçesi’ne kurulacak Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi’nin(OSB) Altyapı ve Elektrik Dağıtım Şebekesi Yapım İşi ihalesi, bugün T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü’nde alt yapım işi için teklif veren 8 firmanın katılımları ile gerçekleştirildi.

İHALEYİ MURATCAN İNŞAAT KAZANDI
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından oluşturulan İhale Komisyonu değerlendirmesi ile Samsun Bafra Tarıma Dayalı İhtisas Sera OSB Altyapı İhalesi’ni, yeterlilikleri sağlayan3 firmadan en uygun teklifi veren Muratcan İnşaat firması kazandı. Tarım Reformu Genel Müdürlüğü onayı ile ihaleyi kazanan firmaya yer teslimi yapılıp altyapı yapım işlemleri başlayacak. Altyapı İhalesi’nin tamamlanıp OSB’nin yatırımcılara tahsisine zaman kaybetmeden başlanacağı bildirildi.

‘BAFRA’YA VE BÖLGEYE HAYIRLI OLSUN’
Konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

“İhale, Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç beyin başkanlığında gerçekleştirilmiş olup, ihaleye Samsun Bafra Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesini temsilen Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra Sera OSB Yönetim Kurulu Üyesi ve Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Tokgöz, Bafra Sera OSB Müteşebbis Heyet Üyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonu Başkanı Soner Taş, Bafra Sera OSB Müdürü Hamit Bozer ve İhaleye teklif veren firmalar katılım sağlamıştır. İhalenin Bafra’mıza ve bölgemizde hayırlı olmasını dileriz.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.