BAKAN’DAN NET YANIT

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, son günlerde bölge müdürlüklerinde değişiklikler olacağı iddialarına da yanıt verdiler

Yaptıkları açıklamalarda Samsun, Trabzon, Kayseri ve Bursa Bölge Müdürlükleri’nin geçmişte olduğu gibi devam edeceğini açıkladılar.

‘DEĞİŞİKLİK YOK’
Dr. Ömer Fatih Sayan, “Samsun Bölge Müdürlüğü olarak Genel Müdürlüğü bağlı müstakil bölge müdürlüğü olarak içerisinde Amasya, Çorum, Ordu, Sinop, Tokat illeri olacak şekilde devam ediyor. Samsun bir bölge müdürüne idare edilecek ve Trabzon’la bu anlamda eş değer bir bölge müdürlüğü olması dışında hiçbir şey olmayacaktır. Bizim böyle 5-6 yıl kısa vade, uzun vade bir çerçevede net olarak söylüyorum hiçbir değişiklik planımız bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı.

‘GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ DEVAM EDECEK’
Kayseri ve Bursa içinde aynı durumun geçerli olduğunu belirten Ümit Önal ise, “Sadece Samsun Bölgesi değil Bursa ve Kayseri Bölgeleri de geçmişte olduğu gibi yine o da spekülasyonlara konu olabiliyor kendi bölgelerinden ve yine Bursa ve Kayseri Bölge Müdürlükleri şeklinde hayatlarına devam ediyorlar” açıklamasında bulundu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.