Başkan Cemil Deveci, Taflan’da

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Taflan bölgesindeki esnafı ve yurttaşı ziyaret ederek talepleri yerinde dinledi. Deveci, “Herkese ulaşmaya çalışıyoruz” dedi

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci Taflan bölgesinde esnaf ve yurttaş ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Deveci’ye CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, Taflan Yalı Mahallesi Muhtarı Kemal Köksal, Taflan Merkez Mahallesi Muhtarı Ahmet Boz da eşlik etti.

ÇOCUKLARA NUTUK: Başkan Cemil Deveci, Taflan gezisinde çocuklara Gazi Mustafa Kemal’in ölümsüz eseri Nutuk’u armağan etti.

İŞYERLERİNİ TEK TEK ZİYARET ETTİ
Esnafı tek tek dükkanlarında ziyaret eden Başkan Deveci ve beraberindekiler, belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek talepleri de dinledi. Daha sonra pazar yeri ziyareti de gerçekleştiren Başkan Deveci, burada çiftçilerin sorunlarını dinledi. Tarımda girdi maliyetlerinin artışının tezgahlara da yansıdığını söyleyen pazar esnafı yurttaşlar gibi kendilerinin de fiyatları yüksek bulduğunu anlattı.


‘HİZMET ALANIMIZ ÇOK BÜYÜK’
Yoğun ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Taflan, Karadeniz’in en eski yerleşim ve ticaret merkezlerinden birisi. Bugün burada esnaf gezisi yaptık. Vatandaşlarımızın halini hatrını sorduk. Sorunlarını dinledik. Bugün haftada bir gün kurulan pazardaki esnafımızı da ziyaret ettik. Sorunlarını dinledik, merhabalaştık. Bizim siyaset kültürümüzde dokunmak var. Atakum büyük bir yerleşim birimi. Atakum’un hizmet alanı çok büyük. Nüfusu da yaz aylarında 600-650 bine ulaşıyor. Herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin içinden geçenleri, hissettiklerini birebir diyalog kurarak öğreniyorum. Kendi zorluklarımı anlatıyorum. Onların zorluklarını dinliyorum. İletişim de bu demek” diye konuştu.

Fatma DİNÇ

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.