BAŞKAN ŞAHİN: BAFRAMIZIN ROZETİNİ TAŞIYORUM

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ankara’da yaptığı görüşmeler sırasında Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın’ı ziyaret etti

26.12.2017
A+
A-

Başkan Şahin Bafra’da ise hem ziyaretler yaptı hem de yapılan ziyaretlerde vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte oldu. Başkan Şahin bu kapsamda taziye ziyaretleri yaptı. Düğün merasimlerine ve cenazelere katıldı.  İlçenin çeşitli yerlerinde yapılan belediye çalışmalarını yerinde inceledi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yapılan ziyaretlerde ise misafirlerini ağırladı. GÖKDER Başkanı Turgut Demir ve yeni yönetimi ile beraber oldu. 16 Aralık 2017 cumartesi günü 3. Olağan Genel Kurulu sonucu oluşan yeni yönetime başarılar diledi.

Ayrıca kısa adı BAFFAD olan Bafra Amatör Fotoğrafçılar Derneği yönetimi Başkan Şahin’i ziyaret etti. Ziyarete BAFFAD Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Kemal Ünlü, BAFFAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Ünal ve yönetim kurulu üyesi Dr. Zafer Tekin katıldı. Faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Ünlü, Belediye Başkanı Şahin’e Çetinkaya Köprüsü fotoğrafı hediye edildi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ankara ziyaretimizde Samsunlu hemşerimiz Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın beyi ziyaret ettik. Kendisine nezaketi, ilgisi ve misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca ilçemizin önemli sivil toplum kuruluşlarından olan GÖKDER ve BAFFAD başkanları ve yöneticileri ile birlikte olduk. Güzel ve başarılı çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. İstişare etme imkânımız oldu. GÖKDER Başkanı Turgut Demir ve BAFFAD Başkanı Ecz. Kemal Ünlü ve yönetim kurulu üyelerimize bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bafra’mız için toplumumuzun her kesimi ile beraber oluyoruz. Göreve geldiğim ilk günden itibaren hiçbir ayırım yapmadan biz büyük bir aileyiz anlayışı ile çalışıyor ve Bafra’mızın rozetini taşıyorum.” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.