Birleştirici güç Samsunspor… - Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Birleştirici güç Samsunspor…

İsmet AKTAŞ’ın kaleminden..

Bu haber 07 Eylül 2019 - 10:20 'de eklendi.

Üzerinde yaşadığımız vatan toprağımızın bazı MANEVİ değerleri vardır toplumu bir yapan birlikte hareket etmemizi sağlayan değerlerden bir tanesi de yaşadığımız şehir de  SAMSUNSPOR DUR.
Samsun ve ilçelerindeki özellikle Belediyelerin maç günü otobüs kaldırmaları ve seyirciyi  stada da taşımaları Samsunspor’a destek vermeleri  toplum tarafından yakından takip edilmekte ve olumlu olarak gözlenmektedir.
Özelikle 2019 2020 sezonuna Şampiyonluk parolası ile başlayan SAMSUNSPOR ve şehir artık bu sene o sene şampiyon olacağız ve hak ettiğimiz 1.lige çıkacağız Samsun kenetlendi Samsun artık tek yürek tek bilek mazeret yok engel yok bütün maçları alacağız ve marka Samsunspor yine eskisi gibi fırtınalı günlerine dönecektir.
Yeter ki takımı destekleyelim sabırlı olalım takıma inanalım.
Aslın da Toplumun her zaman görmek istediği Fotoğraf budur ayrışmadan ayrılmadan bir olarak tek vücut olarak hep beraber aynı nokta da aynı başarıda bir olmak ve hep beraber başarmak ortak noktamız olmak ne kadar da güzel ve keyif veren bir tutum olsa gerek.
Samsunspor yaşadığımız şehrin birleştirici beraber olmayı sağlayan bir unsurdur dedik aynı zaman da partili partisiz her kes SAMSUNSPOR’UN başarısı için bir olur birleşir alkışlar ayağa kalkar  gönülden destekler.
Samsunspor oynadığı maçlar da nasıl ki GOL attığı zaman hep birlikte AYAĞA KALKIP ALKIŞLIYORSAK bu markanın değerini ve birleştirici gücünü göstermektedir.
Samsunsporun Şampiyon olması demek sadece takım şampiyon olmaz 1,5 MİLYONLUK ŞEHİR ŞAMPİYON OLUR.
Bizler de bütün SAMSUN’U AYAKTA GÖNÜLDEN ALKIŞLIYORUZ.
 HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ…
 
İSMET AKTAŞ

İsmet AKTAŞ
İsmet AKTAŞbizimsamsun@yandex.com