BÜYÜK VEFA!

Samsunspor’da futbol hayatını sürdüren Şener Kaya, memleketi Bitlis’te mezun olduğu okula spor malzemesi desteğinde bulundu

BÜYÜK VEFA!
20.12.2022
A+
A-

Samsunspor’un genç umutlarından Şener Kaya, memleki Bitlis merkezde bulunan mezun olduğu 100’üncü Yıl Atatürk Ortaokulu’ndaki birçok öğrenciye forma, eşofman takımı, futbol, voleybol ve basketbol topu gibi spor malzemeleri yardımında bulundu.

BÜYÜK VEFA!
SEZON BAŞINDA TRANSFER EDİLMİŞTİ
Samsunspor’un forvet oyuncusu Şener, ilk olarak 2020 yılında Aykut Kocaman döneminde Konyaspor ile profesyonel sözleşme imzaladı. 2021 yılında 2. Lig ekibi 1922 Konyaspor’a kiralık giden Şener Kaya, başarılı geçen 1.5 yılın ardından 2022-2023 sezonun başında Samsunspor’a transfer oldu.

BÜYÜK VEFA!

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİNDEN TEŞEKKÜR
Ayrıca U-16, U-17 ve U-18 milli takımlarda forma giyen Şener Kaya, şimdilerde Samsunspor’un başarısı için ter döküyor.
Beden Eğitimi Öğretmeni Kerem Aşkın, 100’üncü yıl Atatürk Ortaokulu’nun eski öğrencilerinden Şener Kaya’nın desteklerini her yıl arttırarak sürdürdüğünü belirterek, “Daha önce okulumuz sporcularının ve okul takımlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan Şener Kaya, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başında birçok öğrenciye spor malzemesi desteğinde bulunmuştur. Bizler de okulumuz ve öğrencilerimiz adına kendisine teşekkür eder, spor hayatında başarılar dileriz” dedi.

BÜYÜK VEFA!

ŞENER KAYA: ONLARA MİNNETTARIM
Şener Kaya ise bugünlere gelmesinde çok büyük emekleri olan Kerem Aşkın başta olmak üzere okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederek, “Konyaspor alt yapısında geçirdiğim süre zarfında gerek maddi gerekse manevi desteklerinden dolayı minnettarım. Ben de elimden geldiğince okuluma ve öğrenci kardeşlerime yardım etmeye çalışıyorum. Tatil dönemlerinde okulu ve öğretmenlerimi ziyaret ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.