“Büyük yoldaşımız Samsun”

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun Büyük Buluşması’nda Asarcıklara verdiği müjdeyi hatırlatarak, Asarcık-Canik karayolunun mutlaka yapılacağını söyledi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Asarcık İlçesinde düzenlenen yemek programında teşkilat üyeleri, mahalle muhtarları ve hemşerileri ile bir araya geldi.

“SAMSUN’A TEŞEKKÜRLER”

Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yağan yağmura aldırış etmeden hınca hınç doldurarak büyük bir heyecan ve coşkuyla dünya lideri, mazlumların sesi, milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayan Samsunlulara teşekkür eden Milletvekili Köktaş, mitingde verilen müjdelerin Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın “Samsun bizim gözbebeğimiz, aşkımız, sevdamız, Samsun bizim bu mücadelede büyük yoldaşımız.” diye ifade ederek ilimize verdiği büyük önemi gösterdiğini söyledi.

“SAMSUN HER ZAMAN YANIMIZDAYDI”

Verilen büyük öneme de Samsunluların her zaman dua ve destek verdiğini belirten Milletvekili Köktaş, “2002’den beri girdiğimiz tüm seçimlerde ve 15 Temmuz hain darbe girişimde Samsun yanımızda dimdik durarak destek vermiştir. Önümüzde yine önemli bir 24 Haziran seçimi var. 16 Nisan halk oylamasında büyük destek vererek Evet diyen Samsun inşallah 24 Haziran da Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti’nin en güçlü ve en büyük destekçilerinden olacağına inancımız tamdır. Bu anlamda bir oy çok önemli herkes sandık başına gitmelidir” dedi.

“SAMSUN’A BÜYÜK MÜJDELER”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a büyük müjdelerle geldiğini hatırlatan Milletvekili Köktaş, “Miting sonrası kendisine yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdim. Cumhurbaşkanımız Samsun’a yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. Bu çalışmalardan bir tanesi de Asarcık-Canik karayoludur. Kendisi Cumhuriyet Meydanı’nda ifade ederek bu yolun mutlaka yapılacağını söyledi. Asarcık – Kavak arasındaki yol çalışmaları devam ediyor en kısa sürede burası bitecek.

“BOŞ VAATLER VERMEDİK”

Asarcık ilçemizde yapılan her hizmetin ve çalışmanın bizler bugüne kadar olduğu gibi her zaman takipçisiyiz. 16 yıldır milletimize ne söylediysek yaptık, yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmedik. Bugün de aynısını yapıyoruz. Eksiklikler olabilir, yapılan hizmetlerimizi biz milletimizle, sizlerin desteği ile birlikte yaptık. Yine sizlerin desteği ile yapmaya devam edeceğiz. ” diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.