Büyükşehir’de ilk meclis

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilk meclis toplantısında üyelere çok önemli mesajlar verdi.

16.04.2019
A+
A-

Demir, “Hep birlikte Samsun’a hizmet etmenin onurunu yaşayacağız” dedi

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde 2019-2024 dönemi ilk meclis toplantısı Başkan Mustafa Demir başkanlığında gerçekleştirildi. Demir, “İlçe belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimizle birlikte hizmet gayretinde olacağız” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde 2019-2024 dönemi ilk meclisi toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kapalı oylamayla belediye meclisi 1’inci ve 2’inci başkan vekili seçildi. Nihat Soğuk 72 oyla başkan vekili olurken, İsmail Sevindik ise 59 oyla 2. başkan vekili seçildi.

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINA MESAJ
28 gündem maddesinin yer aldığı ilk meclis toplantısının açılışında konuşan Başkan Mustafa Demir, “Büyükşehir olarak hep birlikte muhalefet iktidar ayrımı olmaksınız iş birliği içerisinde Samsunumuza, 1 milyon 350 bin vatansever, milletsever, kadirşinas insanlarımıza hep birlikte hayırlı hizmetlerde bulunacağız. Ben kendi üzerime düşeni başta büyükşehir belediyesi başkanı olarak, meclis üyelerimiz ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte hizmet gayreti içerisinde gerçekleştireceğiz” dedi.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAĞIZ
Samsun’da örnek bir belediyecilik sergileyeceklerini ifade eden Demir, “Siyasette daha önce de bulunmuş bir kardeşiniz olarak tüm çalışmalarınıza katkı vereceğim. Büyükşehir Belediyesi’nin yetki alanlarında Türkiye’ye örnek olacak hizmetleri inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Halkımıza hizmet en büyük onurdur. Samsun’u çok iyi yerlere taşımak durumundayız. İlk meclisimizin hepimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.