‘ÇARŞAMBA’ ÇAĞRISI!

Çarşamba Ticaret Borsası yöneticilerini ağırlayan Başkan Demir, iş insanlarını, ‘Çarşamba’ya yatırım yapmaya’ davet etti

'ÇARŞAMBA' ÇAĞRISI!

 

Samsun’da Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, beraberinde mclis üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Yılmaz ve Demir, gerçekleşen ziyarette Ticaret Borsası ve Çarşambalı iş insanlarının Çarşamba’da gerçekleştirebilecekleri yatırım faaliyetlerini istişare etti.

 'ÇARŞAMBA' ÇAĞRISI!

İLÇELER KALKINIRSA SAMSUN BÜYÜR
Ziyarette Başkan Demir, Samsun ve Çarşamba’da yapılacak her yatırımın çok değerli olduğunu, ilçenin sahip olduğu tüm avantajlarının değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Mustafa Demir, “ÇTB, tüm paydaşları ve değerli iş insanlarımızı Karadeniz bölgemizin en değerleri tarım ve sanayi arazilerinden birisi olan Çarşambamıza yatırım yapmaya davet ediyorum. Biliyoruz ki ilçelerimiz kalkındıkça Samsun daha da büyüyecek. Bu ilerleyişe hizmet ve şahitlik etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız” ifadelerine yer verdi.

‘ORTAK ÇALIŞMALAR İÇİN HAZIRNIZ.’

Samsun ve Çarşamba için yürütülen ortak çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kazım Yılmaz ise, “Başkanımız ile Samsun ve Çarşamba’nın ekonomik hayatı ve ticari ilişkilerine dair istişarelerimizi gerçekleştirdik. Çarşamba’ya ve milletimize hizmet sunacak, bölgemizin ekonomisini ve değerini artıracak tüm çalışmalara sıcak bakıyoruz. Şehrimiz ve ilçemiz için ortak çalışmalar yürütmeye hazırız” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.