‘ÇARŞAMBA İÇİN EL BİRLİĞİ!..’

Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir ile Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürü Canan Soğukpınar, Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz’ı ziyaret etti

Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir ve Meclis Üyeleri ile Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürü Canan Soğukpınar, beraberinde bir grup denetimli serbestlik uzmanıyla birlikte Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a ve yeni ÇTB meclisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Meclis Üyeleri Hamit Olcayto, Nihat Arı, Recai Şentürk, Recep Çakır ve Hüseyin Şen, ÇTB Başkanı Yılmaz’ı başkanlık makamında ziyaret ederek, borsa organ seçimi sonrası güven tazeleyen Kazım Yılmaz ve meclisine ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

TARIM DAHA İLERİYE GİTMELİ
Kazım Yılmaz yaptığı açıklamada, “Paydaş çalıştığımız kurumlardan olan Ziraat Odası’nın değerli temsilcilerine nazik ziyaretleri için teşekkür diyorum, yeni dönemimizde yine Ziraat Odamız ile çalışmaya devam edecek, Çarşamba’da tarımın daha ileriye gitmesi için var gücümüzle çalışacağız. Nazik ziyaretleri için değerli oda yöneticilerimize teşekür ediyorum, çalışmalarında başarı diliyorum” dedi.

DENETİMLİ SERBESTLİK İLE ÇALIŞMALAR
Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürü Canan Soğupınar, Denetimli Serbestlik Uzmanları İlknur Koca Değim ve Esra Bihter Can da Kazım Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti. Başkan Yılmaz, “Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Ticaret Borsamız arasında yapılan görüşmeler, Çarşamba’nın sosyal ve kültürel hayatına katkı sunuyor. Bu anlamda sosyal çalışmacılar ile ortak faaliyetler yürütülmeye devam ediyor” bilgisini verdi.

Sibel TOPAL

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.