‘CUMHUR İTTİFAKI BİR VE BERABERDİR!..’

Samsun’da partisinin, AK Partililerin de katılım gösterdiği iftar yemeğinde konuşan Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı’nın birlikteliğine dikkat çekti

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu iftar yemeği yoğun ilgi gördü. Samsun merkezin yanısıra ilçe teşkilatlarından da çok sayıda partili iftar yemeğine katıldı.

CUMHUR İTTİFAKI BİR ARADA
AK Parti Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Gökhan Yaşar, esnaf odaları başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile partitilerden oluşan yaklaşık bin 400 kişiye hitap eden MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, kısava şunları söyledi:

“Geleneksel olarak düzenlediğimiz İftar Yemeği buluşmasında Ramazan-ı Şerif’in manasına yakışır sohbet ve kaynaşma ortamı ile iftarımızı açtık. Ramazan ayı birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı günlerdir. Bizlerde bu ayın maneviyatına uygun olarak bu iftar yemeğinde bir araya gelelim istedik. MHP ve Cumhur İttifakı olarak bir ve beraber olduğumuzu her gün göstermeye devam edeceğiz.”

İftar programı MHP Samsun İl Yönetimi, belediye başkanları ve milletvekillerin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.