Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun’a Geliyor

Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, tüm Bafralıları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Mart Salı günü saat 15.00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı Toplu açılış töreni ve mitinge beklediklerini söyledi

Başkan Yurduseven, miting ile ilgili çalışmaların teşkilatların her kademesinde sürdüğünü ve Bafralıların her zaman olduğu gibi 16 Nisan Anayasa Referandumunda da yine büyük bir destek vereceğine inandığını belirtti. Yurduseven, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mart 2017 Salı günü Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi referandumu öncesinde toplu açılış töreni ve mitingini gerçekleştirmek üzere Samsun’a geliyor.

 

Biz AK Parti teşkilatları olarak tüm kademelerimizle hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu zamana kadar Samsun’da yaptığımız mitinglerin her biri bir öncekinden daha kalabalıktı. Miting tarihimiz belli olduktan sonra teşkilatımızın bütün kademeleri büyük bir titizlikle hazırlıklarına başladı ve yoğun bir şekilde devam ediyor. Mitinge gelecek hemşehrilerimiz için ilçe teşkilatımız önünden aynı gün saat 11:00’dan itibaren araçlar hareket edecek. Bafralı hemşehrilerimiz, her yapılan mitingde, her girilen seçimde bizleri destekledi. Her zaman yanımızda ve bizlere destek oldu. 16 Nisan referandumunda da Allah’ın izniyle, hemşehrilerimizin desteği ile en yüksek oyu alarak çift başlı sistemin değişerek sivil anayasamıza kavuşmuş olacağız. Hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımızın Samsun’a gelişlerinde de bizleri yalnız bırakmayacağına canı gönülden inanıyorum. Tüm Bafralıları 28 Mart Salı günü saat 15.00’da Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.