DAMGA VURDU!

Yaptığı çalışmalar ve projelerle örnek teşkil eden Bafra Dedeli Tarım Meslek Lisesi kendi yetiştirdiği ürünleriyle 6. TÜYAP Samsun Tarım Fuarının gözdesi oldu

Bafra Dedeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sektöre nitelikli, mesleğini seven, teorik ve literatür takibi kadar sahada tecrübeli, kendisi ile barışık, sosyal becerilerle donanmış meslek erbabı gençler yetiştiriyor.

BÜYÜK BULUŞMA

Bafra Dedeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Samsun Ziraat Mühendisleri Odası, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, KOSGEB ve Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) desteğiyle hazırlanan fuarda, sektör temsilcileri bir araya geldi.

ZİYARETÇİ AKINI

Okul Müdürü Vedat Demir,yaptığı açıklamada 6. TÜYAP Samsun Tarım Fuarı’ndaki stantlarında bulunan organik tohumlar, el yapımı sirke, ve özellikle kara kılçık buğdayına yoğun ilgi olduğunu söyleyerek, “Standımızı ziyaret eden, Samsun Valisi Zulkif Dağlı ‘ya milletvekilleri Fuat Köktaş ve Namık Kemal Zeybek’e Samsun Milletvekilimiz Orhan Kircalı’ya Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Ali Korkmaz’a Bafra TSO Başkanı Göksel Basar ve TSO Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral’e İş insanı Ahmet Aydın ve Samsun Gıda Kontrol Laboratuvarı Müdürü Osman Aydın’a, 19 Mayıs Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol ve İlçe Mebbis Yöneticisi Selahattin Kuruahmetoğlu’na , tüm okul öğrencilerime,öğretmenlerime ve bizi yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.