DEMİRTAŞ'TAN YERİNDE İNCELEME - Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

DEMİRTAŞ’TAN YERİNDE İNCELEME

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçedeki yollarda asfaltlama gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Bu haber 31 Ağustos 2019 - 11:57 'de eklendi.

Kadıköy Mahallesi Güllübahçe Sokakta gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, inceleme sonrası yaptığı açıklamasında vatandaşların daha konforlu bir ulaşıma kavuşmalarını sağlamak için çalıştıklarını belirtti. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kış öncesinde ilçenin dört bir köşesinde yolları bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanlarda kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Belediye yetkilileri Kadıköy Mahallesinde başlayan ve şehrimizin bütün mahallelerinde gelen talepler doğrultusunda bozulan ve deforme olan cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarının özveriyle devam edeceğini belirtti.

”HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ”

Göreve geldikleri günden beri İlkadım için çalıştıklarını ve İlkadımlıların hizmetinde olmaya devam ettiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ”İlçe merkezi başta olmak üzere mahalle mahalle planlı ve titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Yazın sıcağında kışın soğuğunda büyük bir özveriyle çalışan, ilçemizin her mahallesinde her sokağında alın terlerini döken personellerimizi yürekten kutluyor, kolaylıklar diliyorum. İlçemizi yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklere kavuşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.