‘YEŞİLÇAM’ RÜZGARI!

Akçaabat Belediyesi tarafından düzenlenen 3’üncü Açık Hava Tiyatro Günleri’nin 2’nci akşamında Samsun Hayal Atölyesi ‘Yeşilçam’ adlı tiyatro oyunu ile sahne aldı

03.07.2022
A+
A-

Samsun Hayal Atölyesi tiyatro ekibi tarafından sahnelenen ‘Yeşilçam’ adlı tiyatro oyunu, Trabzon’un Akçaabat İlçesi’nde büyük ilgi gördü.

SAHİL PARKTA DEV SAHNE
Akçaabat sahil parkta kurulan dev sahnede tiyatro severlerin karşısına çıkan oyuna; Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Belediye Daire Amirleri ve çok sayıda tiyatro sever katıldı.

TİYATRO GÜLDÜRÜR, DÜŞÜNDÜRÜR
‘Yeşilçam’ adlı tiyatro oyunu ile ilgili duygu ve düşünceleri dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “ Öncelikle Samsun’dan şehrimize gelen tiyatro ekibimizi başarılı oyunlarından ötürü tebrik ediyorum. Hafızalarımıza kazınan ünlü Yeşilçam filmlerini tekrar gözümüzde canlandırdılar. Tiyatro; güldürür, düşündürür, eğlendirir, hüzünlendirir. Birçok duyguyu bir arada yaşatır izleyenlere. Çok keyifli bir oyun izledik. Bu güzel yaz akşamında şehrimize konuk olan Samsun Hayal Atölyesi tiyatro ekibine ve bizleri yalnız bırakmayan değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 1-6 Temmuz 2022 tarihleri arasında üçüncüsünü düzenlediğimiz Açık Hava Tiyatro Günleri’miz devam ediyor. Hem çocuklar için hem yetişkinler için birbirinden güzel oyunlar sahneleniyor. 6 Temmuz 2022’ye kadar her akşam saat 20.00’ sahil parka tiyatro severleri bekliyoruz” dedi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.