Doğa dostu öğrenciler rozetlerini aldı

Bafra TEMA Vakfı ve Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte yürüttüğü “Bir Niyet Bin Tohum Projesi” kapsamında meşe palamutlarının toplanması, tüplerinin korunması ve bakımını Evrenuşağı İlkokulu üstlenerek doğa dostu oldu

17.01.2018
A+
A-

“Yavru Tema” üyesi olarak gönüllü TEMA üyeleri olan öğrencilere üye rozetleri ve kartları Bafra TEMA Vakfı gönüllü sorumlusu Süleyman Özata tarafından okul müdürü Süleyman Kaplan’a takdim etti. Sınıf öğretmeni Fahrettin Söylemez ve öğrencileri “Yavru Tema” programına dahil olarak rozetlerini aldılar.
Okul müdürü Kaplan, “Okulumuz doğayla iç içe olarak eğitim öğretimini sürdürmekte olup dileğim tüm evlatlarımızın böyle yeşil alanlara sahip ortamlarda eğitim görmesidir. Ayrıca evlatlarımızın geleceğini ilgilendiren tüm projelerin de destekçisi olacağız” dedi.
Öğretmen ve “Yavru Tema” öğrencileri sosyal sorumluluk kapsamında doğaya sahip çıkmada, TEMA ve Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte yürüttüğü “Bir Niyet Bin Tohum Projesi”nin destekçisi olmada “Biz de varız” dediler.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.